عقد قرارداد همکاری با آکادمی PMP ایران در حوزه مدیریت پروژه

     

توسعه مدیریت سروش اندیشه با برخورداری از برترین امکانات آموزشی در حوزه مدیریت پروژه پس از مذاکرات انجام شده با مرکز PMP ایران که نماینده رسمی Amontis آلمان و TUV آلمان میباشد با عقد تفاهم نامه همکاری آموزشی در حوزه دوره های مدیریت پروژه در 27 گرایش از این پس میتواند برای کلیه فارغ التحصیلان و ثبت نام کنندگان در دوره های آموزشی مدیریت پروژه سروش اندیشه از سمت این آکادمی معتبر از سه آکادمی گواهینامه های آموزشی صادر و اعطا نماید.

در زیر میتوانید با این مراکز بیشتر آشنا شوید:
PMPiran با اتکاء بر یک تشکل از نیروهای متخصصین و کارشناسان ارشد مهندسی صنایع، با تجربیات لااقل 25 ساله در زمینه پروژه، راهبری و نیز مشاوره مدیریتی پروژه در ایران و نیز در خارج از کشور، از تاریخ بهمن ماه 1384 اعلام وجود نموده است. آشنائی و همکاری قبلی موسس این شرکت در خارج از کشور با شرکت آمونتیس آلمان از یک طرف و نیز توان علمی و عملی دیگر مدیران فعلی این شرکت موجبات آن را فراهم آوردند تا این شرکت موفق گردد نمایندگی انحصاری شرکت آمونتیس را برای ایران اتخاذ و بعنوان همکار محلی (local partner) و عضو رسمی وابسته (associate) گروه مشاورین آمونتیس در زمینه های تخصصی مدیریتی پروژه و تحت هدایت مستقیم آمونتیس فعالیت نوینی را آغاز نماید .

با عنایت به ویژگیهای بومی، پیشرو مدیریت پیران با صلاحدید و نظر آمونتیس، از همان ابتدای کار خود دوره های آمادگی جهت شرکت در آزمون ®PMP را بصورت انفرادی و یا در گروههای بسیار کوچک برگزار نمود. با گذشت زمان، اعمال بهبود مستمر و اندوختن تجارب گرانبها، روش آموزشی و پرورشی این شرکت اکنون تبدیل به یک متدولوژی منسجم و موفق با زیربنای بسیار مستحکم، چه از لحاظ مادی (سخت افزار، نرم افزار و فضای آموزشی) و چه از لحاظ معنوی (پشتیبانی علمی آمونتیس، پختگی هر چه بیشتر مربیان، وجود یک شبکه از حرفه ای های مدیریت پروژه محاط بر شرکت و ...) در زمینه آموزش به افراد داوطلب شرکت در آزمون ®PMP شده است، که عملکرد بی نظیر این شرکت، خود گواه این ادعا می باشد.

AMONTIS Academy
مرکز ثقل فعالیتهای گروه بین المللی مشاورین آمونتیس با مرکزیت در آلمان و بیش از 11 شعبه در سراسر جهان ارائه مشاوره تخصصی در زمینه مدیریت پروژه و امور مربوط به مدیریت پروژه سازمانی بوده و نیز بعنوان آموزش دهنده رسمی و مجاز ®.R.E.P سراسری از سوی ®PMI، ارائه دهنده خدمات ذیل در ارتباط با موضوع میباشد:

  • ممیزی پروژه و ارزیابی عملکرد مدیریت پروژه
  • پیاده سازی فرایند بهبود مستمر در مدیریت پروژه
  • پیاده سازی سیستم بلوغ مدیریت پروژه سازمانی بر اساس مدل ®OPM3 و ...
  • مشاوره و همیاری در سایر امور مدیریتی پروژه
  • برگزاری دوره های رسمی آموزشی مدیریت پروژه و آماده سازی افراد جهت شرکت در آزمون بین المللی حرفهای مدیریت پروژه ®PMP


PMPiran بعنوان همکار و نماینده رسمی و انحصاری آمونتیس آلمان در ایران، ارائه دهنده خدمات تخصصی در ارتباط با مسائل مدیریتی پروژه و نیز بویژه برگزار کننده سمینارها و دوره های رسمی آمادگی برای شرکت درآزمون ®PMP برای مدیران پروژه، با اعطاء گواهی، مبنی بر 40 امتیاز PDU با مهر و تایید آمونتیس میباشد. 


در زیر نمونه گواهینامه های صادره از سمت این آکادمی ها را مشاهده مینمایید. در صورت تمایل به دریافت این گواهینامه از طریق لینک ثبت درخواست متوانید اقدام نمایید.


گواهینامه صادر شده از آکادمی PMP ایران
هزینه صدور 160/000 تومان
سروش اندیشه-نمونه گواهینامه pmpبرای دوره مدیریت پروژه

گواهینامه صادر شده از آکادمی amontis آلمان با امضای مدیریت کمپانی دکتر دومونت که مستقیما از کشور آلمان صادر و ارسال میگردد.
هزینه صدور: 420/000 تومان
سروش اندیشه-اعطای گواهینامه از amontisآلمان برای دوره های مدیریت پروژه

متقاضیان این گواهینامه ها میتوانند از طریق فرم زیر، درخواست دریافت گواهینامه را ثبت نمایند.


ثبت درخواست